باشگاه مخاطبان هنر و تجربه

1) عضویت در باشگاه ویژه اعضای افتخاری شامل بزرگان و پیشکسوتان سینما، اعضای حرفه‌ای شامل تهیه‌کننده و کارگردان فیلم‌های انتخاب شده برای اکران در گروه سینمایی هنر و تجربه و همچنین مخاطبان سینمای هنری و تجربی است.

2) عضویت در این باشگاه برای اعضای حرفه‌ای و مخاطبان سینمای هنری و تجربی سالانه است.

3) عضویت اعضای افتخاری به صورت خودکار سالانه تمدید می‌شود.

4) اعضای باشگاه امکان تماشای نامحدود فیلم‌های اکران شده در سینمای مرکزی هنر و تجربه به همراه دو نفر و بهره مندی از خدمات اختصاصی دیگر را دارند.

5) اعضای باشگاه با ارائه کارت عضویت امکان حضور در مراسم رونمایی، جلسات نقد و بررسی، کارگاه‌ها و کلیه رویدادهای گروه سینمای هنر و تجربه را دارند.

6) اعضای حرفه‌ای باشگاه امکان یک نوبت نمایش اختصاصی فیلم در سالن سینما با حضور مهمانان و نشست نقد و بررسی را پس از پایان دوره اکران فیلم دارند.

7) حق عضویت باشگاه هنر و تجربه برای مخاطبان سینمای هنری و تجربی به صورت سالیانه معین و اعلام می‌شود.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280