گالری

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم مستند داستانی ابر مرد سینما

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم مستند داستانی ابر مرد سینما به تهیه کنندگی و کارگردانی نادر طریقت شب گذشته شنبه 4 آذر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم رونمایی مستند «فراموشخانه»

مراسم رونمایی و اکران فیلم مستند داستانی «فراموشخانه» به کارگردانی سهند سرحدی و ‌فرهاد قدسی و تهیه‌کنندگی علی مصفا با حضور سازندگان و علاقمندان سینمای مستند شب گذشته دوشنبه 22 آبان در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مراسم افتتاحیه و رونمایی فیلم سینمایی خاطرات بند باز

مراسم افتتاحیه و رونمایی فیلم سینمایی «خاطرات بندباز» به کارگردانی حامد رجبی و تهیه‌کنندگی مشترک روح‌الله و سمیرا برادری برگزار شد.

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «زندگی شیرین»

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «زندگی شیرین» به نویسندگی و کارگردانی مجتبا اسپنانی و تهیه‌کنندگی مجید صدیقی شب گذشته(دوشنبه 15 آبان) با حضور عوامل اثر و جمعی از سینماگران در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

رونمایی فیلم درون ماهی در آبادان و اهواز

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «درون ماهی» در سینمای مهر آبادان با حضور سازندگان فیلم، سینماگران و مدیران فرهنگی برگزار شد و سپس اکران فیلم سینمایی «درون ماهی» در سینماهای مهر آبادان و سینما فردوسی اهواز آغاز شد

نشست نقد و بررسی بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت

نشست نقد و بررسی بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت با حضور عوامل این آثار و احسان طهماسبی منتقد سینما توسط گروه سینمایی هنر و تجربه چهارشنبه ۱۰ آبان در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280