گالری

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی نذر بی بی

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «نذر بی‌بی» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد کریمی شب گذشته (16 تیر) توسط گروه سینمایی هنر و تجربه، با حضور سازندگان و بازیگران این فیلم، اهالی رسانه و هنرمندان سینما و تاتر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

نشست نقد و بررسی فیلم حبس مجرد

نشست نقد و بررسی فیلم حبس مجرد به کارگردانی محمد حسام حدادیان با حضور سازندگان و بازیگران اثر و محسن خیمه دوز منتقد سینما و تئاتر برگزار شد.

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم "بچه های دشت"در سینما گلستان شیراز

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی "بچه های دشت" با حضور سازندگان اثر، هنرمندان،پیشکسوتان و اهالی رسانه استان فارس دوشنبه 11 تیر در پردیس سینمایی گلستان شیراز برگزار شد.

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی حبس مجرد

مراسم رونمایی و نمایش ویژه فیلم «حبس مجرد» به کارگردانی محمدحسام حدادیان توسط گروه سینمایی «هنروتجربه» چهارشنبه 6 تیر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد‌.

نشست نقد و بررسی فیلم «زنانی که با گرگها دویده اند »

نشست نقد و بررسی فیلم  سینمایی «زنانی که با گرگها دویده اند » به کارگردانی امیر اطهر سهیلی با حضور کارگردان و لعیا زنگنه بازیگر فیلم برگزار شد

نشست نقد و بررسی فیلم مستند«قوی‌دل»

نشست نقد و بررسی فیلم مستند«قوی‌دل» شامگاه سه شنبه 29 خرداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور علی فراهانی صدر کارگردان، سعید الهی تهیه‌کننده و حامد شکیبانیا منتقد سینما در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280