هنر و تجربه در رسانه ها

مخاطبان فیلم‌های هنر و تجربه سه برابر شده‌اند

از من دعوت شد تا درباره انتقاداتی که هنوز نسبت به ماهیت گروه سینمایی هنر و تجربه در سینمای ایران بعد از گذشت یک سال از دوره‌ای که مدیریت گروه هنر و تجربه را بر عهده دارم و بعد از گذشت ۹ سال (از ۱۳ مهر ۱۳۹۳) از شروع به کار اولیه این گروه بنویسم.

گروه سینمایی هنرو تجربه و تدوام ذائقه سازی برای مخاطب

روزنامه شرق شنبه 4 آذر گزارشی تحلیلی را درباره فعالیت گروه سینمایی هنرو تجربه منتشر کرده است.در این گزارش محمد طیب مدیر گروه سینمایی هنرو تجربه ، مجیر برزگر و مجید رضا مصطفوی کارگردانان سینما از زوایایی گوناگون به عملکرد گروه سنیمایی هنرو تجربه پرداخته اند

انیمیشن‌های جدیدی راهی اکران می‌شوند

مدیر گروه سینمای هنر و تجربه با اشاره به اینکه تا پایان سال سه بسته مجموعه انیمیشن کوتاه برای اکران در سینماها آماده می‌شود، گفت: گروه سینمای هنروتجربه تلاش می‌کند هویت انیمیشن کوتاه به‌عنوان یک هویت مستقل پذیرفته شود.

گروه سینمایی هنرو تجربه به روایت های تازه و فرم‌های بدیع توجه دارد

وجود گروه هنروتجربه در کنار جریان آزاد اکران، لازم است چون به هر حال خیلی از آثار اصلا امکان رقابت با جریان سراسری اکران را ندارند.

هنرو تجربه پایگاه خوبی برای فیلمهای هنری و تجربی شده است

بهروز غریب پور کارگردان تئاتر و سینما با اشاره به فعالیت مجدد گروه سینمایی هنر و تجربه گفت : مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به عنوان متولی گروه هنر و تجربه توانسته‌ پایگاهی برای آثار متفاوت و درعین حال آثار کوتاه و مستند ایجاد کند

جسارت در آثار هنر و تجربه به چشم می‌خورد

اغلب فیلم‌های گروه و هنر و تجربه به علت بودجه کم‌شان در تولید فاقد بازیگران استار است و طبیعی است مخاطب عام رغبتی برای دیدن این فیلم‌ها ندارد و این مسئله بزرگترین چالش این گروه و فیلم‌هایش است ولی مخاطب خاصی که دنبال نگاه‌های سینمایی متفاوت است می‌تواند از آثار این گروه استفاده کند.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280