مستند

صحنه آخر

فیلم مستند صحنه آخر به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد قاسم پور ساخته شده است.

فیلم مستند «برای پس از مرگم»

فیلم مستند «برای پس از مرگم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی است

مستند معجزه بناسان

«معجره‌ی بناسان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حبیب احمدزاده از سوم اسفند در سینماهای منتخب هنروتجربه اکران شده است‌.

مشق امشب

فیلم مستند «مشق امشب» به کارگردانی اشکان نجاتی و مهران نعمت‌اللهی ساخته شده است .فیلم مشق امشب برای اولین اسکار سینمای مستند جهان ( ایدفا) رونمایی شد. ایدفا همه ساله قبل از جشنواره حقیقت برگزار میشود این فیلم به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اشکان نجاتی، مهران نعمت‌اللهی و محصول سال 1399 است. خلاصه فیلم: مشق امشب لایه‌های پنها ن مسائل آموزشی و پرورشی کودکان ایران را به تصویر می‌کشد که از نگاه جامعه به دور مانده است.

فیلم مستند داستانی «قرار روز شانزدهم»

فیلم مستند داستانی «قرار روز شانزدهم» به کارگردانی سیدمحمد احسان اصغرزاده موسوی و تهیه‌کنندگی مرتضی شعبانی ساخته شده است.

ملوانان تنها به دریا نمی روند

مستند «ملوانان تنها به دریا نمی‌روند» با اشاره به افتخارات تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در طول تاریخ فوتبال ایران، روایتگر دلبستگی و همدلی کم‌نظیر مردم شهر بندرانزلی از هر قشر و شغلی به این تیم محبوب و ریشه‌داراست.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280