تیزر مجموعه انیمیشن‌های کوتاه «رویاهای رنگی»

تیزر مجموعه انیمیشن‌های کوتاه «رویاهای رنگی»
تیزر مجموعه انیمیشن‌های کوتاه «رویاهای رنگی» با صحنه‌هایی از ۱۰ انیمیشن کوتاه اکران شده در این بسته رونمایی شد.

«رویاهای رنگی» اولین بسته انیمیشن کوتاه اکران شده در گروه سینمایی هنر و تجربه است.
این مجموعه برجسته اولین بسته انیمیشن‌های کوتاهی است که به صورت رسمی در ایران رونمایی می‌شود. هر یک از این انیمیشن‌ها با دریافت جوایز بین‌المللی، از جشنواره‌های برجسته داخلی و خارجی افتخار آفریده‌اند و این اکران، اولین فرصت عمومی برای تماشای آن‌هاست.
این انیمیشن‌ها در فضای مجازی یا پلتفرم‌های دیگر در دسترس نیستند، هم‌اکنون با خرید بلیت از سامانه‌های آنلاین خرید بلیت می‌توانید به تماشای آن‌ها بنشینید.
«سیم ششم» از بهرام عظیمی، «سوزن‌بان» از مهدی خرمیان، «پسر دریا»از عباس جلالی یکتا، «گذشته» از حمید محمدی، «ملکوت» از فرنوش عابدی، «کلاغ» از اهورا شهبازی، «بالانس» از برزان رستمی، «شهر خاموش»از امیر مهران، «دیوار چهارم» از محبوبه کلایی و «اکتسابات انتسابی» از سمانه شجاعی است.
تماشای انیمیشن‌های «رویاهای رنگی» به مخاطبان بالای ۱۲ سال توصیه می‌شود.


ویدیو ها


مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280