اخبار هنر و تجربه

نمایش فیلم «درب» در جشنواره چنای هند و هواپیمایی ایر فرانس همزمان با گروه هنر و تجربه

همزمان با نمایش فیلم سینمایی «درب» به کارگردانی هادی محقق و تهیه‌کنندگی رضا محقق، این فیلم در تمامی خطوط پروازی ایر فرانس فرانسه و همچنین جشنواره چنای هند به نمایش در می‌آید.

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی جشنواره کالرتیپ استرالیا به ایمو رسید

فیلم سینمایی ایمو به کارگردانی و تهیه کنندگی هاشم مرادی دیپلم افتخار بهترین کارگردانی جشنواره کالر تیپ استرالیا را کسب کرد

«قطع فوری» در کانادا اکران می‌شود

فیلم سینمایی «قطع فوری» ساخته مریم بحرالعلومی در کانادا روی پرده می‌رود.

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «سگ کش» برگزار شد

اکران افتتاحیه و مراسم رونمایی فیلم سینمایی سگ کش به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین نصیری در سینما انقلاب شهر اردبیل و با حضور سینماگران و مدیران فرهنگی برگزار شد.

انتشار عکس بزرگ بر سردر سینما کسی را هنرمند نمی‌کند

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم مستند داستانی «ابر مرد سینما» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی نادر طریقت شب گذشته شنبه ۴ آذرماه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

نمایش فیلم دوار در جشنواره فیلم ورشو لهستان

فیلم سینمایی دوار به کارگردانی میثم حسن زاده و تهیه کنندگی علیرضا علویان در چهارمین حضور بین المللی به جشنواره Kick-Off در ورشو راه یافت.

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280