در مراسم رونمایی و اکران ویژه فیلم سینمایی «زندگی شیرین» مطرح شد:

هنر و تجربه تنها فرصت برای اکران فیلم‌های فرهنگی و هنری است

هنر و تجربه تنها فرصت برای اکران فیلم‌های فرهنگی و هنری است
مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «زندگی شیرین» به نویسندگی و کارگردانی مجتبا اسپنانی و تهیه‌کنندگی مجید صدیقی شب گذشته(دوشنبه 15 آبان) با حضور عوامل اثر و جمعی از سینماگران در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، مجید صدیقی تهیه‌کننده فیلم طی سخنانی گفت: امروز بسیار خوشحالیم که اکران فیلم «زندگی شیرین» را در گروه سینمایی هنر و تجربه در کنار شما آغاز می‌کنیم. جمعی از هنرمندان و سینماگران بااستعداد اصفهانی در این فیلم حضور دارند که من از همه آنها سپاسگزارم. 

مجتبا اسپنانی کارگردان فیلم «زندگی شیرین» نیز با تشکر از گروه سینمایی هنر و تجربه برای اکران این فیلم گفت: تمام سازندگان و عوامل این فیلم دلسوزانه حضور داشتند و من از همه آنها تشکر می‌کنم. 
رهبر قنبری کارگردان سینما نیز که به دعوت سازندگان اثر به روی صحنه آمده بود طی سخنان کوتاهی گفت: آثاری که در گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش در می‌آید فیلم‌هایی هستند که دارای هویت ملی میهنی و فرهنگی هستند و برای ساخت آنها زحمات زیادی کشیده شده است. 
وی ادامه داد: در زمانه‌ای که همه ما می‌دانیم چه فیلم‌هایی در سینما اکران می‌شود و چه فیلم‌های پرفروش می‌شود باید قدردان گروه سینمایی هنر و تجربه بود که فرصتی را برای نمایش فیلم‌های فرهنگی و هنری ایجاد کرده است زیرا  امروز تنها فرصت و محل برای اکران فیلم‌های هنری و فرهنگی گروه سینمایی هنر و تجربه است. 
رضا توکلی بازیگر سینما نیز گفت: من گروه سازنده این فیلم و تهیه‌کننده آن را خوب می‌شناسم و خاطرات خوبی را با هم ثبت کردیم.
فیلم سینمایی «زندگی شیرین» به نویسندگی و کارگردانی مجتبا اسپنانی و تهیه‌کنندگی مجید صدیقی از روز چهارشنبه ۱۷ آبان در سینماهای منتخب گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش در می‌آید. 
فیلم سینمایی «زندگی شیرین» داستان شیرین و دو فرزندش است که در سال‌های دفاع مقدس در خانه خود در یکی از محله‌های اصفهان زندگی می‌کند. منصور شوهر او که به جبهه رفته، قرار است یک روز به اصفهان بیاید و برگردد. شیرین سعی دارد خانه را برای ورود او آماده ‌کند. 
شهره موسوی، ایمان نظیفی، شاهده خدادادی، ماهک حسینی، نازنین علینقیان، امیرعلی مرادمند، بتول شیرانی، احمد خوانساری و دلارام ترکی از جمله بازیگران این فیلم هستند. 
هم اکنون فیلم‌های گروه سینمایی هنر و تجربه در تهران در سینماهای چارسو، کورش، موزه سینما، نارسیس، پرده طلایی، پرندمال، فرهنگ، باغ کتاب هر روز در دو سانس ۱۶ و ۱۸ و در شهرستان‌ها در سینماهای هویزه، ویلاژتوریست و اطلس مشهد، سوره و ساحل اصفهان، گلستان شیراز، مهر قدس همدان، عصر جدید گرگان، ستاره باران تبریز، بهمن سنندج، مهر ارومیه، تماشاخانه پارس کرمان، آزادی کرمانشاه، بازار شهر قم و هنر و تجربه بابل روزهای چهارشنبه هر هفته در دو سانس ۱۶ و ۱۸ به صورت ثابت به  نمایش در می‌آید.


مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280